Rozhoduj o Evropě » Modelové zasedání institucí EU
» Modelové zasedání institucí EU

Projektový tým

tl_files/roe/DATA/upload/novinky/Portrety/badik.jpg

Roman Badík vystudoval Katedru politologie a evropských studií na Univerzitě Palackého v Olomouci. V EUTIS působí od roku 2006 nejdříve na pozici projektového manažera a od roku 2011 na pozici ředitele společnosti. Ve společnosti stál u zrodu projektů Rozhoduj o Evropě, EU-WEEK-END a Středoškolská politologická konference, které byly finančně podpořeny Úřadem vlády ČR, Evropským parlamentem, Zastoupením Evropské komise v ČR či nadací Konrad Adenauer Stiftung. Mimo EUTIS působil jako projektový manažer v poradenské společnosti zabývající se strukturálními fondy EU, vedoucí projektový manažer ve Středoevropském technologickém institutu a v současnosti jako vedoucí Odboru výzkumu na Masarykově univerzitě. Mezi jeho záliby patří cestování, vysokohorská turistika a běh.

tl_files/roe/DATA/upload/novinky/Portrety/bodova.jpg

Silvia Boďová je absolventkou bakalářského studia Politologie a Evropských studií na Masarykově univerzitě, kde pokračuje v magisterském studiu Politologie. Při studiu absolvovala několik stáží, například na Krajském úřadě Jihomoravského kraje či na předvolební kampani koalice strany Zelených a Pirátů do krajských voleb. Od roku 2014 spolupracuje s organizací EUTIS na mnoha různých projektech. Zajímá se o politický marketing a evropské dění. Její největší zálibou je tanec, knihy nebo vaření.

tl_files/roe/DATA/upload/novinky/Portrety/michal.jpg

Michal Haman vystudoval politologii na Katedře politologie Filozofické fakulty Univerzity Komenského a již druhým rokem pracuje pro Centrum pre európsku politiku v pozici projektového manažera. Zapojil se do více projektů této nevládní organizace, přičemž jedním z nich byl i předešlý ročník “Rozhoduj o Evropě” ve školním roce 2014/2015. Jeho největšími zálibami jsou hudba, knihy, seriály, cestování a sport - zejména běhání.

tl_files/roe/DATA/upload/novinky/Portrety/jurisova.jpg

Katarína Jurišová pochází z Bratislavy a v současnosti je studentkou pátého ročníku magisterského studiu oboru Mezinárodní vztahy na Masarykově univerzitě v Brně. Své bakalářské studium absolvovala na Katedře politologie na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Od roku 2014 je členkou občanského sdružení Ad hoc, zaměřeného na neformální vzdělávání mládeže. V současnosti je jeho předsedkyní. Zúčasnila se několika modelových simulací Evropské unie a OSN - ať už jako účastnice, tak jako organizátorka.

tl_files/roe/DATA/upload/novinky/Portrety/murad.jpg

Michael Murad je absolventem práva a bezpečnostních a strategických studií na Masarykově univerzitě. Na stejné univerzitě je v současnosti i doktorským studentem na Katedře politologie Fakulty sociálních studií. V roce 2011 strávil semestr na univerzitě v nizozemském Utrechtu. Pro organizací EUTIS pracuje již od roku 2009 na mnoha projektech (od roku 2011 jako projektový manažer), v minulosti úzce spolupracoval s dalšími neziskovými organizacemi, či např. se středisky Europe Direct. Mezi jeho záliby patří cestování, literatura a procházky po horách.

tl_files/roe/DATA/upload/novinky/Portrety/sladek.jpg

Kamil Sládek, absolvent Univerzity Komenského v Bratislavě, obor etnologie a historie. V CEPu působí od roku 1999, realizoval více projektů na Slovensku, v České republice, Rakousku, Bosně a Hercegovině a na Ukrajině. V současnosti je předsedou CEPu. Zajímá se o středověké dějiny a architekturu, má rád turistiku a jízdu na kole.

tl_files/roe/DATA/upload/novinky/Portrety/sustrova.jpg

Kateřina Šustrová je absolventkou magisterského studia politologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity a v současné době pracuje jako projektová koordinátorka v organizaci Aspen Institute Prague. S EUTISem spolupracuje od roku 2014 na projektech neformálního občanského vzdělávání, kterému by se chtěla věnovat i do budoucna. I proto momentálně dokončuje doplňující pedagogické studium pro učitele středních škol. Věnuje se také celé řadě dobrovolnických aktivit, od výuky češtiny pro cizince po spolupráci s Židovským muzeem v Praze. Baví ji studium cizích jazyků, cestování a poznávání nových kultur.

tl_files/roe/DATA/upload/novinky/Portrety/struharikova.jpg

Ria Struháriková studuje politologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Stáž v Centru pre európsku politiku se jí natolik zalíbila, že se dnes věnuje projektům v Centru pre európsku politiku, přičemž se nejvíce angažuje v práci se studenty středních škol. Nejlépe si odpočine s dobrou literaturou, ráda chodí do divadla či kina. Do běžného života se snaží co nejvíc zakomponovat cestování a objevování nového.